Usługi dla stolarzy, producentów mebli, klientów indywidualnych...
Tanio, szybko i profesjonalnie to podstawa naszej oferty wizualizacji 3D

1. KROK - Prześlij szkic z wymiarami

Wyślij do nas na e-mail:
wizualizacjemeblowe@gmail.com
szkic mebli, których wizualizację chcesz otrzymać.

Opisz zlecenie - czy będzie to kuchnia, czy szafa, czy meble do pokoju... Napisz co jest ustalone a co jest znakiem zapytania. Podaj czy wybrane zostały materiały, jakie kolory Klienta interesują.

PRZYKŁADY RZUTÓW - TUTAJ

2. KROK - Potwierdzimy realizację usługi

Zapoznamy się z otrzymaną wiadomością i potwierdzimy cenę usługi, termin realizacji oraz czytelność. Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Tel. 602 784 922
e-mail: wizualizacjemeblowe@gmail.com

3. KROK - Prosimy o dokonanie wpłaty

Prosimy o wpłatę za usługę podając w e-mailu zwrotnym dane do przelewu.

4. KROK - Tworzymy wizualizacje (w 48h)

Standardowy termin przygotowania wizualizacji wynosi 48 godzin od zamówienia i opłacenia usługi. Wizualizacje wysyłamy e-mailem jako zdjęcia JPG. Bez problemu wizualizacje można wydrukować lub przesłać dalej do Klienta.

5. KROK - Poprawki

Zapoznają się Państwo z przesłanymi projektami i odpisują co chcą zmieć / poprawić / pokazać w innej wersji. Po prostu proszę opisać w punktach listę zmian, uwag i życzeń do przesłanych projektów. My bezpłatnie zmienimy projekty, przygotujemy nowe wersje i prześlemy je do Państwa ponownie uwzględniając wszelkie uwagi. Wszystko jest w cenie (bez dopłat).

6. KROK - Zakończenie

Dosyłamy więcej ujęć dla zaakceptowanej finalnej wersji. Oczywiście odpowiadamy na wszelkie ewentualne pytania do projektu.

Zapraszamy do kontaktu z nami - tel. 602 784 922 oraz e-mail: wizualizacjemeblowe@gmail.com - Wizualizacje Mebli 3D Online - 2017