Stelaż biurka z ręczną regulacją wysokości - Cena, opinie

Stelaż biurka z ręczną regulacją wysokości jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących poprawić komfort swojej pracy. Dzięki wygodnej regulacji możliwe jest zmienianie pozycji pracy z siedzącej na stojącą. Bez wątpienia praca w takim trybie poprawia kondycję zdrowotną oraz zmniejsza liczbę zachorowań kręgosłupa. Dzięki stelażowi do biurka z ręczną regulacją wysokości - dopasujesz w sposób idealny przestrzeń roboczą do swojego wzrostu. Popraw swój komfort pracy oraz samopoczucie i wybierz ergonomiczne biurko z regulacją wysokości.

Stelaż biurka z mechaniczną regulacją wysokości
obrazek prezentujacy

Stelaż biurka z mechaniczną regulacją wysokości czarny

Oferowany przez nasz sklep czarny stelaż biurka z mechaniczną regulacją wysokości charakteryzuje się niezwykle silną trwałością oraz odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz te spowodowane intensywnym użytkowaniem obszaru roboczego. Stelaż ten umożliwia idealne dopasowanie stanowiska pracy do potrzeb użytkownika. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, a także wysokiej jakości czarnego lakieru, stelaż z całą pewnością dopasuje się do pomieszczeń o różnych stylach oraz specyfice pracy.

Stelaż do biurka (czarny) - Dane Techniczne

Stelaż do biurka posiadający mechaniczną regulację swą szerokością osiąga zakres od 840 mm do 1300 mm, zaś w zakresie wysokości od 730 mm do 1230 mm. Produkt ten posiada maksymalny udźwig 70 kg. Ponadto, dzięki regulowanej szerokości biurka możliwe jest dopasowanie stelaża do większości blatów. Zarówno obniżanie, jak i podwyższanie blatu roboczego jest niezwykle wygodne i proste – proces ten umożliwia składana i chowana pod blatem korbka. Całość produktu zachowana została w uniwersalnym designie.

Stelaż do biurka z mechaniczną regulacją - Cena

Zdrowie i bezpieczeństwo to zdecydowanie aspekty bezcenne. Dzięki zakupowi stelaża do biurka z mechaniczną regulacją możliwa jest zmiana pozycji podczas pracy z siedzącej na stojącą. Jest to znakomitym rozwiązaniem dla wszelkich użytkowników prywatnych, ale także firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom komfort pracy oraz jednocześnie pomóc im uniknąć wszelkich urazów kręgosłupa, barków, karku bądź też nadgarstków. Z całą pewnością tak zorganizowana przestrzeń robocza przełoży się na efektywność osoby pracującej przy biurku.

Stelaż do biurka regulowany - Opinie zadowolonych klientów

Zamówiłem stelaż, ponieważ zmagam się z silnymi bólami kręgosłupa od lat. Ponadto, jestem dosyć wysoki i ciężko było znaleźć biurko o odpowiedniej dla mnie w wysokości. Ten stelaż idealnie sprawdził się przy moim wzroście i wyeliminował wszelkie bóle kręgosłupa podczas pracy.


Piotrek<

Stelaż jest świetną opcją dla wszystkich osób chcących pracować w pozycji stojącej siedzącej. Sam kilka razy dziennie podwyższam i obniżam jego wysokość, a stelaż dalej jest w idealnym stanie. Ponadto wysyłka zrealizowana była bardzo szybko. Mogę szczerze polecić ten produkt.


Krystian<

Odkąd przeszłam na pracę zdalną, zaczęłam odczuwać silne bóle w kręgosłupie, dlatego też zdecydowałam się na zakup regulowanego stelaża do biurka, licząc na poprawę swojej postawy podczas pracy. Zdecydowanie mogę stwierdzić, że zakup jest udany, opcja regulacji wysokości jest świetna w przypadku chęci wykonywania pracy na stojąco przez pewien czas.


Daria<

Produkt jest naprawdę świetnej jakości, lakier nie odpryskuje pomimo intensywnego użytkowania. Dodatkowo sprzedawca zrealizował wysyłkę bardzo szybko, a sama paczka była bardzo dobrze zabezpieczona przed wszelkimi uszkodzeniami podczas transportu. Mogę z czystym sumieniem polecić zakup tego produktu.


Magda<